IM_TATTOO

Web: odkaz
Facebook: odkaz
Instagram: odkaz


Igor Mitrenga aka Im_Tattoo je umělec, který má kořeny v graffiti, ale většina jeho práce je tetování. Je známý právě v této sféře, kde díky svému propracovanému stylu sbírá mezinárodní ocenění. V Praze má své tetovací studio yarttattoo.cz. Právě díky jeho vyvinutému smyslu pro detail a zvládnutému stylu, je schopen svou tvoru přenést i na stěnu a vytvořit tak opravdový masterpiece.


2023

Mladá Boleslav

V rámci festivalu Město=Galerie jsem měl možnost udělat velkoplošnou malbu/mural a realizovat tak další ze svých projektů ve veřejném prostoru. Postava dítěte, která je součástí designu, vyobrazuje muj aktuální postoj k rozvoji talentu a schopností tzv. skills již od útlého věku a možnost se rozvíjet bez omezení. Nedílnou součástí je graffiti, které nechybí v žádném mém počinu a je skalním elementem a východiskem mé práce, ať už v oblasti malování či tetování. Celou malbou se prolíná zabraňovací páska, označující místo činu a říkající ,,IM TATTOO ART SCENE - DO NOT CROSS,, a upevňující pozornost pozorovatele s dodatkem vážnosti upozorňující na rozvoj mladé generace. Jelikož je malba umístěná na budově 5. základní školy v Mladé Boleslavi a toto téma bylo již delší dobu v mém šuplíku, bylo právě toto místo ideální příležitostí.

Lokalita: https://goo.gl/maps/WpAYYry6WYWkSQz2A

05. 09. 2023 - 09. 09. 2023

2021

Poděbrady

Tatérský mistr Im_Tattoo aka Igor Mitrenga vyšvihl svůj styl na stěnu v nadlidské velikosti. Ve spolupráci s mistry Keaps a Oscuro_ink, změnili vzhled obyčejné trafostanice od ČEZu na prostorové umělecké dílo.

Lokalita: https://goo.gl/maps/XAiwhRA8jGbwQhJQ9

12. 07. 2021 - 18. 07. 2021


.